Facebook Mobil Onay


Sosyal medya platformları arasında en popülerinden olan Facebook üzerinden başta üyelik olmak üzere birçok işlem için facebook mobil onay işlemi talep ediliyor. Sosyal medya platformu facebook ile ilgili olarak başta üyelik olmak üzere yapılacak birçok işlem öncesi mobil onay talep ediliyor. Fakat bu onay işleminde kişilerin kendi numaralarını kullanması bilgi güvenliğinin ortaya çıkması ve kişilerin sürekli olarak rahatsız edilmesi sonucunu doğurabiliyor. Birçok kullanıcı cep telefonlarında sürekli olarak gelen reklam ve kampanya mesajlarından oldukça şikâyetçi oluyor. Hatta çoğu zaman bu numaralar kötü niyetli kişilerin eline geçerek dolandırıcılık amacıyla da kullanılabiliyor.

İnternet sitemiz bu sorunu ortadan kaldırmak ve mobil onayını daha güvenli hale getirmek amacıyla sadece size özel ve güvenilir sanal numaralar ile Facebook üzerinden tüm onay ve doğrulama işlemlerini yapmanıza olanak sağlıyoruz. Sitemiz üzerinden alacağınız sanal numaralar ile Facebook sosyal medya platformuna üyelik başta olmak üzere tüm onay ve doğrulama işlemleri için sorunsuz, güvenilir ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Güven Numaralarla Facebook Mobil Doğrulama

İnternet sitemiz Facebook ile ilgili yapılacak tüm işlemlerde sizlerin kişisel bilgilerinin güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak bir sanal numara hizmeti sağlıyoruz. Sahip olacağınız sanal numara çeşitliği sayesinde artık Facebook vasıtasıyla gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde internet kullanım güvenliğini en üst seviyede sağlamış oluyorsunuz.

Uygun fiyat politikamız ile birlikte tüm facebook hesaplarınız için facebook mobil doğrulama işlemlerini kendi özel numaranızı kullanmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet sitemiz üzerinden haftanın 7 günü 24 sata boyunca sanal numaralarınızı alabilirsiniz. Bu doğrultuda size sunduğumuz paketler sayesinde istediğiniz sayıda sanal numaraya sahip olup bu numaraların kontrolü ise tamamen sizde oluyor.

Sürekli Güncellenen Dünya Çağında Numara Çeşitliliği

İnternet sistemiz tarafından sunduğumuz numaralar sürekli olarak güncellenmekde olup 60’dan fazla ülkenin numarasını kullanma imkanı sağlıyoruz. Bu sayede dünyanın farklı ülkelerinden işlem yapma imkânınız sağlanıyor. Buda hız ve güvenlik anlamında çok daha iyi seviyede bulunulmasını sağlıyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Facebook işlem güvenliğini sağlamak ve sahte profilleri engellemek için tek bir numara üzerinden sadece tek bir sms doğrulama işlemi sunuyor.

İnternet sitemiz tarafından sunulan bu hizmetle birlikte artık Facebook üzerinden çok sayıda hesap açma ve bu hesapların sürekli olarak denetiminin sizde olmasını sağlıyoruz. Sitemizin sunduğu birçok ülkeden geniş numara çeşitliliği sayesinde son derece özgür bir facebook sms doğrulama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede tek bir numaradan tek bir işlem yapma sınırlamasından geçersiz olmasının yanı kişiler kendi özle numaralarının da güvenliği sağlamış oluyor.

Uygun Fiyatlarla Numara Onay Hizmeti

İnternet sitemiz tarafından sunulan bu facebook mobil onay ve doğrulama hizmetimizden herkesin faydalanabilmesi amacıyla son derece uygun fiyatlarla ve herkesin bütçesine uygun paketleri sunuyoruz. Bu anlamda sitemize üye olmak tamamen ücretsiz olup üye işlemlerinden sonra bakiye yükleyerek facebook sanal numaralardan istediğinizi satın alabiliyorsunuz Bu Satın alma işleminden sonra numara işlemi bakiyenizden düşüyor. Bu anlamda istediğiniz sayıda numara alma işleminin bakiyeniz doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Telefon Doğrulamadan Sanal Numara Kullanmanın Faydaları

Facebook dünyanın en büyük sosyal medya platformu olması nedeniyle burada gerçekleşecek mobil onay işlemlerinden güvenlik açığı olabiliyor. Facebook telefon doğrulama işleminin sunduğumuz numaralarla gerçekleştirmeniz durumunda sağladığı faydalar arasında;

  • Birden fazla Facebook hesabı açma özgürlüğü,
  • Kişisel numaraların kullanılmaması ile güvenliği sağlanması,
  • Farklı ülkelerde ki numaraları kullanarak o ülkelerin özelliklerinden faydalanma,
  • Kişilerin cep telefonlarına sürekli kampanya ve rahatsız edici mesaj ve linklerin gelmesinin engellenmesi yer alıyor.

İnternet sitemiz tarafından sunulan bu numara hizmeti ile artık facebook ile ilgili tüm iş ve işlemler son derece güvenli ve sınırsız bir şekilde yapılabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir