Gmail Mobil Onay


Kayıt olmak istediğiniz Gmail başta olmak üzere Gmail mobil onay talep edecektir. Bu uygulama uzun zamandır devam eden ve temelinde hesabın, kullanıcının korunması yatan bir durumdur. Tüm sosyal medya uygulamalarında mobil onay istenmesi bir takım soruların ve sorunların da yaşanmasına neden olmaya başlamıştır. Kayıt olmak veya işlem yapmak için istenen onayların şahsi telefon numaranız üzerinden yapılmasına son veriyoruz. Şahsi telefonunuz başta olmak üzere birçok özel bilginin ele geçirilmesine neden olacak kadar önemli olmasından dolayı müşterilerimizin bilgilerini gizli kalmasını amaçlıyoruz. Telefon numaranıza gelecek olan onay mesajını kullanmak zorunda kalmanızı engelliyoruz. Çünkü size tek kullanımlık ve onaylarda kullanabileceğiniz numaralar tanımlıyoruz.

Mobil Onay Nedir?

Sosyal medya veya gmail gibi topluma mal olmuş uygulamalar onay istemeye başladı. Bunların onay istemesinin arkasında yatan neden genel olarak güvenliği sağlamaktır. Otomatik olarak yapılan üyeliklerin de önüne geçmek adına bu şekilde bir uygulamaya gidilmiştir. Firma olarak şahsi telefon numaranızın kullanılmasını engellemek adına telefon numarası tesis ediyoruz. 60 ülkede fazla koda sahip olan numaralarımızın portalını sürekli genişletiyoruz. Müşterilerimizin bilgilerinin gizli kalmasını sağlıyoruz. Sadece numaranızın gizli kalması olmamakla birlikte aynı zamanda izinsiz erişim elde edilen birçok bilginin korunmasına da katkı sağlıyoruz. İzinsiz gelen mailler veya reklamların oluşmasını bile engellemiş oluyoruz. Kullanımı basit ve oldukça etkili olan sistemimize en uygun rakamlar ile kayıt olma şansı da veriyoruz. Gmail mobil doğrulama işlemlerini sistemimiz üzerinden sorunsuz ve bilgileriniz gizli kalarak yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Piyasada bulunan en uygun paketleri sunarak bu konuda kolaylıkla kullanımda bulunmanızı sağlıyoruz. Gmail sms doğrulama gerektirdiğinde bunun için kendi numaranızı kullanmak zorunda kalırsınız. Çünkü onay için telefonunuza onayla alakalı bir bilgi mesajı yollanır. Firma olarak panelimizden uygun rakamlar karşılığında telefon numarası alabilirsiniz. Aldığınız telefon numarasını istediğiniz onay için kullanmanıza olanak tanıyoruz. Bu sayede hem pratik hem de oldukça güven veren bir şekilde kullanma şansınız oluyor. Tek kullanımlık olması da güvenliğinizle alakalı oldukça üst seviyede bir koruma elde etmeniz anlamına gelir. Bundan dolayı kullanımlarınızın son derece kolay, güven veren ve ekonomik olmasını istiyoruz.

SMS Doğrulama Nasıl Yapılır?

Firmamızın sağladığı sms doğrulama işlemini yapmak oldukça kolaydır. Özellikle kolay ve herkes tarafından yapılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Kayıt panelimizden kayıt olmanızı istiyoruz. Bir anlamda adınıza hesap tanımlaması yapmış oluyorsunuz. Gereken gmail telefon doğrulama işleminiz için size sunulan paketlerden herhangi birini satın almalısınız. Satın alma işlemlerini güvenle sitemiz üzerinden yapabiliyorsunuz.

Ekonomik paketler olmasını sağlıyoruz. Piyasada bulabileceğiniz en uygun rakamlar ile güvenlik ve gizlilik sağlıyoruz. Aldığınız pakete uygun olarak talep ettiğiniz ülkeye ait olan numaralar arasından seçim yapmanız gerekiyor. 60’dan fazla ülkenin tabanına kayıtlı olan telefon numaralarımız bulunuyor. Sürekli genişleyen ve yenilenen numara panelimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Kullanım için numarayı seçmeniz ve ardından kullanmak istediğiniz yerle paylaşmanız yeterli olacaktır. Hesabınıza gelen sms veya onay bilgisi size aktarılır. Bu sayede hemen onay işlemlerinizi yerine getirmenizi sağlıyoruz.

Fiyatlar Nasıldır?

Firma olarak kampanyalı ve paketli fiyatlar sunuyoruz. Piyasada bulabileceğiniz birçok rakamın altında olduğundan emin olabilirsiniz. Kaliteli, sorunsuz çalışan ve bilgilerinizi koruyan bu numaraları kullanmak için yüksek rakamlar ödemenize de engel oluyoruz. Kayıt olurken kişisel veri paylaşmanızı da istemiyoruz. Bunun için hemen sitemize ulaşabilir ve kayıt olduktan sonra hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kolay kullanım panelimiz sayesinde keyifle kullanmanız da mümkün olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir