İnstagram Mobil Onay – Sms Onay Doğrulama Servisi


İnstagram mobil doğrulama

 

Sosyal medya mecralarından olan İnstagram mobil doğrulama , sms doğrulama , telefon doğrulama , yada mobil onay , sms onay , telefon onay gibi isimlerle genellikle kullanıcılar arayış içerisine girmektedir. Onaylasana.Net Olarak sizlere 10 saniye gibi kısa bir sürede bu hizmeti sağlamaktayız. Şayet birden fazla instagram hesabına ihtiyacınız varsa ve bu hesapları doğrulamanız gerekiyorsa onaylasana tam size göre bir fırsat. İnstagramda  face (sanal – sahte numaralar) diye tabir edilen işlem onaylamaları artık çok basit ve kullanışlı olarak size sunulan sistem sayesinde anında onay.

KISACA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER ;
·         Üye Olunuz
·         Bakiye Yükleyiniz
·         Servis Seçiniz Örnek: İnstagram
·         Ülkeyi Seçiniz Örnek: Almanya , Türkiye gibi.
·         Gelen Numarayı sisteme giriniz 0542*****
·         Gelen Kodu instagram sayfasına giriniz.
·         Sonuç: İşlem Başarılı
  • Online bakiye yükle: sitemizde bulunan shopier entegresi, sizlere tamamen güvenli ve otomatik bakiye yükleme imkanı sunmaktadır.
  • Numara satın al: tercih ettiğiniz sosyal medya platformları için uygun numara alma işleminiz, bakiyenizi yükleme işlemlerinden sonra anında gerçekleşmektedir.

 

Sistemimizin kullanımı oldukça basit, hizmet alabilmek için şu işlemlerin yapılması yeterli olmaktadır;

  • Kullanıcılarımız, öncelikle sitemize ücretsiz kayıt yaptırıp, üye olabilirler. Üye olduktan sonra ise, anında sorunsuz giriş yapılabilir
  • Daha sonra, % 100 güvenli ödeme sistemimiz kullanılarak, online ödeme yapılıp bakiyeler sistemimize tanımlanmalıdır
  • Müşterilerimiz kullanmak istedikleri hizmeti seçerek, mobil onay doğrulması yapabilmektedir.
  • Kullanıcılarımız, gelen mobil onay kodunu da kontrol etme imkanına sahip olmaktadırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullandığımız mobil onay kodları, tamamen müşterilerimize özel olarak gönderilmektedir. Destek hizmetimiz dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizden 7 gün 24 saat, kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz

  • Bakiye yüklemesini nasıl yaparım?: sistemimiz sayesinde online veya banka havalesi yöntemi ile günün her saatinde bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.
  • Numara nasıl satın alınıyor?: bakiye yüklemesi tamamlandıktan sonra, numara satın al sayfasına girerek, numaranızı tek kullanımlık olarak alabilirsiniz.
  • Satın aldıktan sonra numaralarımı görebilir miyim?: numaralarım sayfasına giriş yaptığınız anda, numaralarınızı görebilirsiniz
  • Hizmetleriniz güvenli mi? Bilgilerim de güvence altında mı?: sistemimiz en güvenilir olarak kabul edilen SSL şifreleme sistemini kullanmaktadır. Bu nedenle tüm bilgileriniz güvence altındadır ve sitemiz tamamen yasal olarak hizmet vermektedir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir