Paycell Mobil Onay


Web siteleri bazı işlemler için sizlerden özellikle paycell mobil onay istiyorlar. Bu durum ilerleyen zamanlarda sistemde kayıtlı numaranıza gelen reklam mesajları yüzünden sorun haline gelebiliyor. Hem işlemlerinizi güvenle yapabilmek hem de gereksiz mesajlardan kurtulmak adına sizlere çok faydalı bir hizmet sunuyoruz. Tek kullanımlık mobil onay taleplerinde kullanabileceğiz tek kullanımlık bir telefon numarası sizleri bu sorundan tamamen uzaklaştıracaktır.

Hizmetlerimiz

Hizmet alanlarımız hemen hemen tüm sosyal medya uygulamalarını ve ödeme işlemleri yaptığınız kurum sitelerini kapsıyor. Sizlere 7/24 hizmet vererek dilediğiniz an işlemlerinizi yapabiliyor ve paycell mobil doğrulama kodu alacağınız bir telefon numarasına hemen sahip oluyorsunuz.

Uygulamalar;

 • Instagram
 • Facebook
 • Youtube
 • Twitter
 • Watsapp
 • Paycell
 • Tiktok
 • Papara
 • Gmail
 • Telegram
 • Steam
 • Uber
 • Yemek sepeti
 • Ebay
 • Netflix

Bu hizmetlerin yanı sıra sizlerden tek kullanımlık paycell sms doğrulama onay kodu isteyen tüm uygulamalarda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

60 ve Üzeri Ülke Numaraları

Hizmetimizde telefon numaraları konusunda hiçbir stok problemi bulunmuyor. Ayrıca 60 ülkeye ait telefon numarası ile dilediğiniz ülkede kullanabiliyorsunuz. Sizlere istediğiniz her an kesintisiz hizmet veriyoruz. Tek kullanımlık onay kodu ihtiyacınız olduğunda en uygun fiyata telefon numarasına sahip olmanız mümkün hale geliyor.

Neden Biz?

Sosyal medya kişisel rahatlık ve keyif olarak tüm kullanıcıların yer aldığı platformdur. Keyif veren bazı uygulamalar zamanla can sıkıcı hale gelebiliyor. Telefon numaranızı ve kişisel verilerinizi önemsemeyen bazı siteler, telefon numaralarınızı datada biriktirip, farklı firmalara bilgilerinizi kullanarak kötü amaçlı paylaşım yapıyorlar.

Bu nedenle sürekli gelen alakasız reklam smsleri, mesajlar ve diğer sorunlar durmadan karşınıza çıkıyor. Sosyal medya kullanıcıları gizliliğine önem verdikleri için, zamansız mesaj almak istemiyorlar. Biz bu konuda bilgilerinizi hiçbir alanda üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz. Güvenliğinizi ön planda tutuyor ve diğer platformlar tarafından rahatsız edilmemenizi sağlıyoruz.

Neden Doğrulama Kodu İçin Telefon Onayı İsteniyor?

Web site ve sosyal ağlarda bulunan uygulamalar; gizlilik, kişisel verilerin korunması, kötü amaçlı kişilerden kullanıcıyı korumak ve iki adımlı güvenlik kapsamında paycell telefon doğrulama için onay kodu gönderir. Onay kodu gönderiminde giriş yapan kullanıcının siz olup olmadığınızın tespiti yapılır.

Güvenlik onayı girişi sizlerin güvenliği adına önemli bir uygulamadır. Genellikle iki adımlı doğrulama ile sosyal hesaplarınızı daha güvenli hale getirmek adına doğrulama kodu için girdiğiniz telefon numarası sisteme kaydedilir. Bu numara daha sonra site veri tabanında saklanır.

Üçüncü kişiler tarafından paylaşılmayan güvenli siteler olduğu gibi gizlilik ihlali yapan sitelerde karşınıza çıkabilir. Telefon numaranıza sürekli iyi ya da kötü niyetli mesajlar gelir. Bu mesajlar içerisinde özel virüs içeren linklerin olması ise kullanıcının başına gelebilecek en kötü durumdur. Böyle durumlarda yapmanız gereken mobil güvenlik onayı izni vermenizdir.

Whatsapp Mobil Onay

Tüm bireylerin; iletişim, görüntülü arama, sohbet, fotoğraf, video gönderim, dosya alma ve gönderme işlemleri için kullandığı uygulamalar arasında Watsapp önemli bir yere sahiptir. Güvenlik adına konuşmaları uçtan uca şifreleme yapısıyla, kullanım için telefon doğrulama sistemi zorunluluğuyla kullanıcıları güvenli bir platforma davet ediyor. Watsapp kullanım için herhangi bir telefonda giriş yaptığınızda sizden aktif telefon numarası ister. Buna karşılık doğrulama kodunu bir seferliğine girdiğinizde, Watsapp kullanımı gerçekleşir. Uygulamayı kaldırmadıkça yeni bir kod istemeyecektir. Bizden talep ettiğiniz telefon numaraları her talepte farklılık gösterir. Güvenliğiniz adına size verilen telefon numaraları, başka bir kullanıcıya ikinci kez verilmez. Güvenliğiniz, kişisel verileriniz, kayıtlarınız kullanım sonrası otomatik olarak telefon numarası ile silinir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir